Школа №7 » Заходи » День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Автор: admin від 20-11-2020, 11:31

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»
Учні нашої школи, теж приєдналися до цього заходу. Старшокласники підготували класні години онлайн, а учні початкових класів оформили тематичний стенд малюнками.