» » День Соборності України!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 22-01-2018, 15:24

Протягом тижня класні керівники проводили тематичні класні години, разом з учнями оформлювали класні куточки та тематичні стенди.

День Соборності України!

Традиційно було організовано тематичну виставку дитячих малюнків.

День Соборності України!

У шкільній бібліотеці учні змогли ознайомитись із літературою за темою: «На шляху до Соборності України».

День Соборності України!

В ефірі шкільного радіо велася трансляція бібліотечного каналу «Діапазон FM». Учні 10-А класу розповіли про історію та значення цього свята для створення Єдиної Незалежної України!

Вчителями історії та учнями 11-х класів була організована робота лекторської групи на тему: «Соборна та єдина – рідна Україна»

День Соборності України!

До Дня Соборності України учні 1-11 класів в стінах рідної школи створили живий ланцюг єдності, тим самим символізуючи єднання учнів, єднання всієї України!