» » Свято єдності та братерства!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 2-11-2017, 13:47

2 листопада 2017 року Генеральний консул Республіки Польща в місті Харкові Януш Яблонський відвідав Запорізьку спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземної мови №7.

Вчителі та учні, одягнені в українські народні костюми зустріли делегацію шановних гостей хлібом-сіллю.

Адміністрація школи та представники польської делегації провели зустріч за круглим столом, де розглядалися питання подальшого партнерського співробітництва сторін у створенні умов для вивчення учнями школи польської мови як другої іноземної, розвитку мовленнєвої  та соціокультурної компетентності учнів. Також обговорювалися напрямки співпраці між навчальними закладами Польщі та України і розвитку культурного обміну між країнами.

Свято єдності та братерства!

Вчителі та учні підготували концертну програму «Свято єдності та братерства двох дружніх держав – України та Польщі»

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.