» » Інформаційне повідомлення
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Інформаційне повідомлення

Автор: admin від 31-08-2016, 14:28

Служба безпеки України визначила Запорізькій області «жовтий» рівень терористичної загрози (ймовірна загроза). Це означає, що є підтверджена інформація про підготовку до вчинення терористичного акту.

«Червоний» рівень означає реальну загрозу і призначається в разі вчинення теракту.

«Жовтий» рівень означає ймовірну загрозу і встановлюється при наявності підтвердженої інформації про підготовку до скоєння терористичного акту.

«Синій» рівень встановлюється при наявності інформації, що вимагає підтвердження, про підготовку до здійснення теракту.

«Сірий» рівень терористичних загроз встановлюється «при наявності факторів (умов), які сприяють вчиненню терористичного акту.

        Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 17.08.2016 р. № 02-15/1208 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних або диверсійних актів та першочергові дії у разі їх виникнення», враховуючи Доручення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації введено заходи попереджувального характеру, а саме: здійснити комплексне обстеження стану надійності охорони об'єкта, посилити пропускний режим по допуску на об’єкт автотранспорту, персоналу і відвідувачів, проводити ретельну перевірку ввезеного на об'єкт майна і внесеної ручної поклажі (п. 1 доручення).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.