Сьогодні весь світ відзначає День пам’яті та примирення, а також перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У нашій школі були проведені класні години, присвячені цій важливій даті. Саме сьогодні особливо важливо говорити з дітьми про цінність миру, людського життя та страшні наслідки нацизму для всього людства.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за мир. Шануємо героїв. Робимо все, щоб подібні трагедії ніколи не повторилися. 🕯️





