Школа №7 » Новини » До шкіл не пускатимуть осіб з тваринами та з ознаками сп'яніння

До шкіл не пускатимуть осіб з тваринами та з ознаками сп'яніння

Автор: admin від 7-05-2026, 16:16

   Відтепер до шкіл не пускатимуть осіб з тваринами та з ознаками сп'яніння: набрали чинності нові правила, — освітня омбудсменка Надія Лещик

  Забороняється пропуск на територію та до приміщень закладу освіти осіб:

  • з явними ознаками алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння;
  • з небезпечними предметами і речовинами;
  • з тваринами (крім собак-поводирів, яких використовують особи з інвалідністю).

  Також допуск працівників закладу освіти у позаробочий час та неробочий час здійснюється виключно з письмового дозволу керівника закладу освіти