Команда учнів ЗСШ №7 під керівництвом учителя української філології Свідунович Таїсії Степанівни взяла участь у міському проєкті — "Конкурсі медіапроєктів «Мова в кожного із нас».
Метою конкурсу було вдосконалення практичних навичок використання сучасних медіа як інструменту популяризації української мови, а також демонстрація її актуальності й привабливості для молоді.
Тривала та кропітка робота команди завершилася успіхом.
Щиро вітаємо призерів конкурсу — Коваль Поліну та Закутську Вероніку, а також керівника команди Свідунович Т.С.!





