Учениці 7-А класу взяли участь у конкурсі-проєкті з декоративно-ужиткового мистецтва «Квітне моє Запоріжжя» (техніка — аплікація).
✨ Свої творчі роботи представили:
Негода Анастасія
Смовжевська Ульяна
Зайченко Вікторія
Дівчата продемонстрували креативність, естетичний смак та любов до рідного краю. Кожна робота — це маленька історія, сповнена яскравих барв, натхнення та щирих емоцій 💙💛
Пишаємось вами та бажаємо нових творчих звершень! 🌿
Дітей підготувала вчителька Реброва Т.О.





