Учні 5-А класу під гаслом "Добро завжди перемагає" дбають про навколишнє середовище — прибирають сміття, сортують відходи, здають батарейки та пластикові кришечки на екологічну переробку та благодійність (на дрони, протези для військових, допомогу ЗСУ) у спеціальні пункти збору.
Допомогти так легко!





