Допомога i турбота самотнім людям похилого вiку - це обов’язок кожної небайдужої людини!
Батьки i учнi 5-Б класу вiд щирого серця надали необхідну життєву допомогу 76-річній пані Олені, яка змушена була виїхати з Новопавлівки Оріхівського району Запорізької області і нині мешкає неподалік нашої школи по вулицi Космiчна.
#ТижденьДоброчесності2025 #ДоброчесністьуДії





