Учні 10-А класу ЗСШ №7 долучилися до челенджу "Доброчесність у дії". Діти проявили любов, турботу, та небайдужість до безпритульних тварин, створили годівничку і нагодували птахів. Саме такі акції вчать нас бути уважними та небайдужими до тих, хто потребує допомоги. Разом ми робимо добро, яке завжди повертається! ❤️





