Школа №7 » Новини » Допомога депутата!

Допомога депутата!

Автор: psychologist від 7-10-2021, 13:18

У Запоріжжі, завдяки допомозі депутата міської ради VIII скликання, продовжується благоустрій школи №7.
     Депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Артур Кіжнер допомагає у благоустрої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 у Комунарському районі, а саме: придбання матеріалів для ремонтних робіт, багатофункціонального пристрою та встановлення штучної перешкоди на автомобільній дорозі біля школи (так званих «лежачих поліцейських»).
     Артур Олегович завжди діє, в першу чергу, в інтересах учнів. Більше 20 років було актуальним питання про установку «лежачих поліцейських» поряд із школою. Він перший, хто вирішив це питання, і дійсно отримав результат. Тепер учні школи мають додатковий захист від неуважних водіїв.
     Директор школи Костянтин Білоус говорить, що Артур Кіжнер систематично допомагає не тільки їх закладу освіти, але й іншим школам нашого міста. Раніше депутат придбав необхідне обладнання для проведення заходів у школі та закупив матеріали для ремонту стадіона, яким із задоволенням користуються не тільки учні школи, але й мешканці нашого району.
     «Лише за рік Артур Олегович виконав величезну роботу, за що я дуже вдячний йому», - відзначив Костянтин Білоус.

Депутат міської ради Кіжнер Артур та депутат обласної ради Клішина Ганна перевіряють роботи з облаштування штучної перепони на автомобільній дорозі біля закладу освіти.

Голова батьківського комітету школи Смоляк Ю.В. знайомиться з ходом виконання робіт.