Школа №7 » Новини » Організація харчування у 2021-2022 н.р.

Організація харчування у 2021-2022 н.р.

Автор: psychologist від 3-09-2021, 16:11

У нашій школі працює  чудова, велика, світла і затишна їдальня.  Персонал успішно справляється з величезним навантаженням під час шкільної зміни.

Наша їдальня - це улюблене місце і учнів, і вчителів. В її облаштуванні продумано все: від смачної, якісної і, головне, корисної їжі до сервісу.

Харчування учнів проводиться за розкладом, який відповідає навчальному навантаженню кожного класу.

У меню шкільної їдальні враховано необхідний по калорійності і вмісту вітамінів набір продуктів для дитячого харчування.

Меблі, обладнання, інвентар, посуд, тара відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам до організації шкільного харчування.

Організовано обслуговування учнів гарячим харчуванням.

Для приготування страв використовуються продукти, дозволені в дитячому харчуванні.

Медичний працівник завжди стежить за якістю та безпекою вживання їжі, проводить відбір проб, стежить за дітьми під час їх обіду. Вчителі і кухарі дотримуються санітарно-епідеміологічних норм, завжди дбають про здоров’я дітей.

Учні із задоволенням відвідують їдальню на кожній перерві, бо тут затишно, приємно, завжди пахне свіжою випічкою. Зручні столи і стільці дозволяють  комфортно  влаштуватися поснідати і  пообідати. А доброзичливі кухарі завжди допоможуть у виборі їжї, тим більше нам постійно пропонують новинки.

Учасники освітнього процесу завжди ситі і здорові завдяки тому, що мають достатню кількість порцій збалансованого здорового харчування.