Школа №7 » Новини » Вибори прем'єр -міністра учнівського самоврядування

Вибори прем'єр -міністра учнівського самоврядування

Автор: admin від 1-10-2020, 08:57

1 жовня 2020 року в школі відбувся другий тур  виборів прем'єр -міністра учнівського самоврядування.

Вибори  прем'єр -міністра - одна з головних традицій шкільного самоврядування. Відповідно до Положення про вибори прем'єр -міністра  учнівського самоврядування, кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 8- 11 класу, який користується авторитетом в класі і школі, добре вчиться і є активним учасником шкільних заходів.

Активним виборчим правом в нашій школі наділені учні 5-11 класів та педагоги.  На другий тур виборчий комісії було зареєстровано п'ять кандидатів. Це найдостойніші хлопці та дівчата, у яких є велике бажання зробити школу краще і очолити учнівське самоврядування. Всі кандидати - відповідальні, активні та цілеспрямовані учні нашої школи. І саме вони наважилися висловити свою точку зору, висловити свою думку і показати себе! Виборам передувала велика робота: підготовка відеороликів, дебати, агітація, написання програми.

В результаті складної боротьби і чесних виборів перемогла Аліна Парова, учениця 11-а класу. Вітаємо нового Прем'єр -міністра  зі вступом на посаду. Це величезна відповідальність - бути Прем'єр –міністром шкільного самоврядування.

І ми бажаємо, щоб всього цього у нового Прем'єр -міністра  було в надлишку, щоб кожен день приносив нові перемоги, а наша школа, завдяки спільним зусиллям педагогів, учнів, активістів і батьків, розвивалася і міцніла!