Школа №7 » Новини » День Знань

День Знань

Автор: admin від 1-09-2020, 14:15

Вже традиційно в перший день навчального року в школах України проходить святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. Сьогодні його почують понад 400 тисяч першачків.
Сьогодні 1 вересня – День Знань.Вітаю всіх Вас з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Не має значення скільки класів чи семестрів Ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з Вами. Зі святом Вас!

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!
Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.