Школа №7 » Новини » Рада звільнила всіх випускників від ДПА

Рада звільнила всіх випускників від ДПА

Автор: admin від 18-06-2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що дозволять у цьому навчальному році звільнити учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, від необхідності проходження державної підсумкової атестації.

За відповідний законопроект у четвер проголосувало 356 народних депутатів.

Метою законопроекту є мінімізація ризиків захворювання на коронавірусну хворобу під час оцінювання результатів навчання учнів та студентів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Згідно з документом, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, зможуть отримати документи про здобуття повної загальної середньої освіти без проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Разом з тим, випускники, які за результатами ЗНО, матимуть намір зарахувати оцінку іспиту як ДПА, матимуть можливість це зробити.

Також народні депутати окремим голосуванням доручили голові Верховної Ради невідкладно підписати ухвалений закон і направити його на підпис Володимиру Зеленському.