» » Просвітницька робота з профілактики шкідливих звичок
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Просвітницька робота з профілактики шкідливих звичок

Автор: psychologist від 15-11-2019, 14:49

З метою формування в учнів відповідального ставлення до власного здоров’я та усвідомлення його ціннісної значущості, профілактиці по профілактиці шкідливих звичок, зокрема паління та вживання алкогольних напоїв, практичним психологом Ведмеденко С.А. в період з 11.11 по 15.11 з учнями 6-7 класів були проведені уроки з елементами тренінгу.

На уроці кожен зміг себе уявити в якості дизайнера зовнішнього вигляду шкідливого продукту, який водночас мав слугувати соціальною рекламою, направлену на зменшення кількості курців та споживачів алкогольних напоїв, адже фрази «Куріння викликає рак» чи «Алкоголь вбиває» вже стали настільки буденними, що перестали бути помітними. Тож учні, проявивши креативність та критичність мислення, охоче презентували свої доробки.

Просвітницька робота з профілактики шкідливих звичок