Школа №7 » Новини » У МОЗ нагадали, що учнів без щеплень можуть не допустити до навчання

У МОЗ нагадали, що учнів без щеплень можуть не допустити до навчання

Автор: admin від 8-08-2019, 16:00

Школи можуть заборонити відвідувати уроки учням, які не пройшли профілактичних щеплень.

Про це написали на fb-сторінці керівниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супруп.

“Уже за місяць діти підуть до школи. Зараз у батьків майбутніх учнів точно чимало клопіт – від вибору рюкзака до щоденника. Але серед цих справварто не забути також відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем“, – нагадують в міністерстві.

Школярам необхідно пройти вакцинацію від 10 інфекційних хвороб:

1. гепатиту В;
  2. туберкульозу;
  3. кору;
  4. паротиту;
  5. краснухи;
  6. дифтерії;
  7. правця;
  8. кашлюку;
  9. поліомієліту;
  10. хіб-інфекції.

“Державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень”, – наголошують в МОЗ.

Окрім того, у документі за цим посиланням можна перевірити наявність вакцин у вашому регіоні.

МОЗ також рекомендує прочитати спростування 9 міфів про вакцинацію.

Нагадаємо, заборона відвідувати школу учням без щеплення не порушує їхніх конституційних прав на освіту.

Дивіться також, які медичні довідки потрібні учням до 1 вересня.