» » Тиждень безпеки життєдіяльності
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Тиждень безпеки життєдіяльності

Автор: psychologist від 25-05-2019, 15:27

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.05.2014 «Вимоги безпеки для учнів під час канікул», а також наказу по школі від 16.05. 2019 № 80-р «Про організацію Тижня безпеки життєдіяльності», з метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул 2019 року в нашій школі з 20 травня по 24 травня було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Діти з нетерпінням очікують літніх канікул коли можна весело провести час в оточенні рідних та друзів. Безхмарність незабутніх планів та подій можуть затьмарити незвичайні, надзвичайні, а іноді – і просто небезпечні ситуації, від яких, на жаль, не захищений ніхто. До них найчастіше призводять легковажність та нехтування елементарними правилами безпеки життєдіяльності.

А для того, щоб літні канікули пройшли безхмарно та залишили по собі лише приємні спогади, вчителі нашої школи провели з учнями чимало профілактичних заходів.

 Класними керівниками 1-11 класів проведені виховні години за тематикою «Безпека на літніх канікулах», конкурси на кращі знання правил безпеки життєдіяльності, показ відеофільмів з профілактики невиробничого травматизму, правил поведінки в побуті, вікторини знавців правил пожежної безпеки, дорожнього руху, безпечної поведінки вдома під час літніх канікул (безпечне користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками).

 Протягом тижня класними керівниками та класоводами 1-11 класів проведено з учнями позапланові бесіди та інструктажі з питань протипожежної безпеки, безпечної поведінки на вулицях, водоймах, виконання правил безпечної поведінки під час подорожі до лісу, під час відпочинку на воді, порядок дій у випадку надзвичайної ситуації, правила поведінки під час знаходження маловідомих  або вибухонебезпечних предметів, правила поведінки на залізниці, правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Роботу з дітьми проводили з використанням різних форм роботи: відкриті уроки, заняття, ділові ігри, конкурси, вікторини, бесіди, екскурсії, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності у 3-В класі було проведено практичне заняття з рятівниками  8 державної пожежно–рятувальної частини підрозділу ДСНС України, на якому учням розповіли як діяти і куди звертатись, коли виникла пожежа чи інша надзвичайна ситуація, як поводитися у натовпі та у випадку виявлення вибухонебезпечного предмета. Крім того, школярам нагадали правила пожежної безпеки та поводження з електричними та газовими приладами. Рятувальники показали дітям як гасити умовну пожежу і дали їм можливість прийняти в цьому участь. 

Протягом Тижня безпеки життєдіяльності в кожному класі було оновлено куточки з правил безпеки для дітей влітку. На уроках з основ здоров’я учнями були розроблені пам’ятки з профілактики дитячого травматизму та збереження здоров’я влітку.

Тиждень безпеки життєдіяльності

На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної  інформації, яку зможуть застосовувати у повсякденному житті для збереження здоров’я. Всі заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя і пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Тиждень безпеки життєдіяльності

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.