» » Всесвітній день водних ресурсів!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 22-03-2019, 09:00

Також резолюцією рекомендовано державам цього дня проводити заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Щороку, ці заходи здійснюються шляхом публікації і поширення агітаційної інформації, організації конференцій, круглих столів, семінарів і виставок.

Метою проведення заходів, присвячених цій даті, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Всесвітній день водних ресурсів!

Учні та вчителі нашої школи теж долучилися до цих заходів. Протягом тижня, з 18.03 по 22.03.2019 проводилися наступні заходи:

для учнів 5-6 класів проводились екологічні уроки, де діти могли дізнатися про важливість води для життя людини, учні виготовляли соціальні листівки «Бережи воду»;

учні 7-х класів прийняли участь у еколого-економічному проекті «Зберігаючи воду – заощаджую родинний бюджет»;

учні 8-х класів на уроках хімії дізналися, що «вода-найважливіший оксид»;

учні 9-х класів прийняли участь у домашньому експерименті «Способи очищення води у побуті»;

для учнів старших класів були проведені екологічні уроки «Моє право жити екологічно-стабільному суспільстві», «Вартість послуг біосфери»;

усі учні школи долучилися до оформлення інформаційного стенду «Вода – це життя».