Школа №7 » Лазарева Ольга Васильевна

Лазарева Ольга Васильевна

Образование: высшее, Киевский Государственный Педагогический Институт Иностранных Языков – 1982год

Квалификация: учитель  английского, французского языков, специалист высшей  категории, педагогическое звание – учитель – методист.

Стаж работы: 35 лет, в ЗСШ №88 – 10 лет, с 2010 по 2012 – в Коммунарском районном отделе народного образования в должности методиста районного методического кабинета, 20лет – в ЗСШ №7.

Какие предметы преподает:  английский язык

Тема опыта: «Реализация творческой активности у учащихся среднего звена в процессе формирования навыков устной речи»

Курсы, сертификаты

•курсы повышения квалификации учителя иностранного языка февраль 2016 года.

•Certi ficate of Attendance : “To Be Or Not To Be That IS the Role!” Етапи ефективної організації та проведення рольової гри на уроці англійської мови . Методист Robert Hartigan. 22.04. 2015.(Міжнародний освітній центр Pearson – Dinternal 2015)

•Сертифікат  Intel “ Навчання для майбутнього” з використанням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України 30.06.2015.

•Certificate of Attendance “Getting Ready for the State Final Examination”( підготовка учнів до ДПА у 9,11класах за допомогою ефективного використання екзаменаційного матеріалу( Cambridge University Press, 2016)

•Сертифікат учасника  семінару «Як домогтися  активної участі учнів у процесі  навчання» ( Міжнародний освітній центр Pearson – Dinternal, 2016)

Достижения

•Проведение открытых уроков  для учителей  в рамках декады иностранных языков (каждый год) .

•Проведение театрализованных представлений на английском языке с участием   учащихся 8, 9, 10 классов по произведениям Б. Шоу « Как важно быть серьезным»2014, О Уальда «Пигмалион»2015 , отрывки из произведений А.Конандойля «Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона», В. Шекспира «Ромео и Дджульетта», «Баллада о Робин Гуде»2016.

•Участь учнів в районих олімпіадах: 2014 -2015 – 2 переможці (2 місце); 1 переможець (3місце);   2015 – 2016 – 1 переможець(1 місце),1 переможець (2 місце),1 переможець (3 місце).

• Обласний етап олімпіад 2015-2016 - 1переможець(3 місце)

•Американська програма «Flex « - 1 учень 11 класу,2016.

•  Міський конкурс «Fresh view” : відгук іноземною мовою про прочитану книгу серед учнів 10-11х класів навчальних закладів м.Запоріжжя. Переможець – 1 (2 місце); Oscar Wilde «The Star Child”