Школа №7 » Колонка адміністратора » Колонка адміністратора від 15.05.2020

Колонка адміністратора від 15.05.2020

Автор: admin від 15-05-2020, 14:23

     Шановні колеги, учні та батьки, добігає до кінця 2019-2020 навчальний рік. У незвичних для всіх умовах суворого карантину, викликаного пандемією, більшу частину ІІ семестру ми працювали з використанням технологій дистанційного навчання. Педагоги ЗСШ №7 докладали максимум зусиль для забезпечення права дітей на продовження здобуття освіти, виконання навчальних програм з усіх предметів відповідно до Освітньої програми Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 на 2019-2020 н.р.

     Керуючись нормативними документами та методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради щодо організованого завершення 2019-2020 н.р., оцінювання учнів та оформлення документів про освіту, враховуючи автономію освітнього закладу, передбачену Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», повідомляємо вам про деякі аспекти закінчення 2019-2020 н.р. в ЗСШ №7:

 • Завершення навчального процесу в ЗСШ №7 відбудеться 29 травня 2020 року відповідно до структури, визначеної на початку навчального року.
 • Оформлення шкільної документації щодо оцінювання учнів, оформлення свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелів навчальних досягнень учнів буде завершено не пізніше 15 червня 2020.
 • Свідоцтва досягнень для учнів 1-2 класів, табелі успішності для учнів 3-8, 10 класів будуть надіслані учням та їх батькам з використанням електронних засобів з подальшим врученням оригіналів документів у вересні 2020 року. Для отримання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти для учнів 9-х класів буде складено окремий графік з дотриманням вимог карантину.
 • Учні 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації у 2020 році.
 • Державна підсумкова атестація випускників 11-х класів відбудеться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Планується провести ЗНО-2020 у період з 25 червня по 17 липня 2020 року. Результати ЗНО/ДПА очікуємо отримати до кінця липня 2020. Лише після цього ми будемо мати можливість оформити свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти для випускників 11-х класів.
 • Щодо організації оцінювання учнів:
  • тематичне оцінювання здійснюється на підставі поточних оцінок та оцінок за контрольні роботи, отриманих під час очного та дистанційного навчання;
  • семестрове оцінювання за ІІ семестр буде проведено на підставі тематичних оцінок, отриманих протягом семестру під час очного та дистанційного навчання, а також обов’язкових видів контролю, якщо це передбачено специфікою окремих предметів;
  • оцінки за ІІ семестр з усіх предметів будуть виставлені до електронних журналів до 29.05.2020. Ознайомитися з ними учні та батьки зможуть за допомогою персональних кодів доступу;
  • Семестрова оцінка може підлягати коригуванню. Повторне семестрове оцінювання може проводитися з одного або декількох предметів. Організація повторного семестрового оцінювання буде здійснюватися з дотриманням всіх санітарних норм, передбачених карантином. Нормативними документами встановлено певний порядок проведення повторного семестрового оцінювання.

     У триденний термін після виставлення семестрової оцінки батьки (або їх законні представники) учнів, які виявили бажання підвищити результати семестрового оцінювання або з певних причин не були атестовані, звертаються до керівника освітнього закладу із заявою про проведення відповідного оцінювання, у якій мотивують причину про необхідність його проведення.

    Наказом керівника освітнього навчального закладу створюється комісія у складі голови (керівник освітнього закладу або його заступник) та членів комісії: голови методичного об'єднання, вчителя, який викладає предмет у цьому класі, а також затверджується графік проведення оцінювання. Коригування семестрового оцінювання проводиться не пізніше п'яти днів після подання заяви.

     Члени комісії готують завдання, що погоджуються на засіданні шкільного методичного об'єднання і затверджуються керівником освітнього закладу. Завдання мають охоплювати зміст усіх тем, що вивчалися протягом семестру. Оцінювання проводиться у письмовій формі.

     Комісія приймає рішення щодо його результатів та складає протокол. Рішення цієї комісії є остаточним, при цьому скоригована семестрова оцінка не може бути нижчою за семестрову. У разі, якщо учневі не вдалося підвищити результати, запис у колонку «Скоригована» не робиться. За результатами оцінювання видається відповідний наказ керівника навчального закладу.

 • Річна оцінка виставляється на підставі семестрових оцінок. Термін виставлення річної оцінки до 4 червня 2020 року. Річна оцінка коригуванню не підлягає.

      Шановні колеги, учні та батьки, у цьому році перед нами постали нові несподівані виклики, але ми разом змогли організуватися та забезпечити освітній процес в умовах жорсткого карантину.  Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у питанні організованого завершення 2019-2020 навчального року. Бажаємо всім здоров’я та наснаги!