Школа №7 » Гарькава Наталія Андріївна

Вища освіта

Вища категорія, старший учитель

Стаж роботи 18 років

Вчитель української мови та літератури

Методична тема: «Ціннісне ставлення до суспільства і держави при викладанні української мови та літератури».

Курси підвищення кваліфікації за фахом: «Вчителі української мови та літератури», вересень 2015 р.

Сертифікат учасника семінарів-тренінгів «Школи філологічних наук», 2015-2016 н.р.

Сертифікат підготовки екзаменаторів,  які перевірятимуть відкриті тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання, 2016 р.

Курси

«Основи ІКТ за програмою «Партнерство у навчанні»», 2007р.,

«Інтел. Навчання для майбутнього» , 2008 р,

«Використання ВЕБ 2.0 технологій»,  2015 р.

Рік останньої атестації: 2016 р., підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно звання «старший учитель»

Класний керівник 9-В класу.

Досягнення

2011-2012 н.р: Участь у семінарі для вчителів області «Підвищення учбової компетентності на уроках української мови та літератури шляхом використання  освітніх інноваційних технологій»;

демонстрація фрагментів уроку з української літератури у 7-Б класі (Г. Тютюнник «Климко»).

Участь у  районному етапі конкурсу «Кращий кабінет української мови та літератури», II місце.

Член авторського колективу посібника тестових завдань з української літератури для 5 класу («Вступ. Із джерел народної мудрості»), створеного на базі ЗОІПБО, 2011р.

2013-2014н.р.: Участь у педагогічній виставці (обласній) «Використання ігрових технологій на уроках української мови та літератури в 5 – 9 класах».

2015-2016 н.р.: Участь у педагогічній виставці (районній) «Формування комунікативної компетентності учнів на уроках української мови, літератури та в позаурочний час».

2013-2016 рр.: Керівник шкільного методичного об'єднання  вчителів української та російської філології.

Участь учнів в районних олімпіадах, районних та міських конкурсах:

2011-2012н.р.: Левченко М. (8 - А клас) - 3 місце; Єфименко В. (8 – Б клас)  - 3 місце. (Олімпіада з української мови та літератури, районний етап).

2012-2013н.р.: Левченко М. (9 - А клас) - 3 місце. (Олімпіада з української мови та літератури, районний етап).

2013-2014н.р.: Рябінін С. (10-А)– переможець I етапу та учасник  II етапу конкурсу «Квітневі дзвони».

2014-2015н.р.: Власова С (11-А) - 3 місце. (Олімпіада з української мови та літератури, районний етап); Посунько В. (11-А) грамота учасника конкурсу«Заговори, щоб я тебе побачив»;

Власова С.(11-А) – участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН;

Власова С (11-А)-2 місце в конкурсі українських хайку(ΙΙΙ Міжнародний фестиваль Хлєбнікова);

Лобурець К., Рябінін С., Власова С. (11-А) переможці обласного конкурсу«Перлина Запоріжжя» та співавтори збірки поезій «Перлина Запоріжжя» ;

Рябінін С.(11-А) – переможець I етапу міського конкурсу «Квітневі дзвони».

2015-2016 н.р.: Макарович В. – IIIмісце (районний етап) в Міжнародному конкурсі ім. П. Яцика;

Стерлядьєва Єлизавета (5-А)– переможець районного етапу, учасниця обласного конкурсу «Квітневі дзвони».