Школа №7 » Земля - наш дім!

Світ без целофану-майбутнє планети починаю із себе

Автор: admin від 25-09-2019, 07:39

25.09 було проведено відкритий захід екологічної спрямованості «Світ без целофану-майбутнє планети починаю із себе», де були присутні учні нашої школи.

 

Еко Форум – 2017

Автор: admin від 1-06-2017, 17:12

Еко Форум – 2017З 30 травня по 1 червня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться перший спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко Форум – 2017». 

Земля наш дім – з цими словами розпочався перший у Запоріжжі міжнародний екологічний форум. 

Масштабний екологічний проект покликаний стати майданчиком для розвитку міжнародного природоохоронного співробітництва, представлення досвіду зарубіжних країн у сфері екологічної безпеки, інструментів підвищення якості навколишнього середовища як одного з визначальних факторів конкурентоспроможності країни. Очікується, що ЕкоФорум стане поштовхом до реалізації нових екологічних проектів, створення системи кооперації та субконтрактингу між великими та малими підприємствами на засадах реалізації екопрограм, сприятиме залученню інвестицій та інновацій, стимулюватиме розвиток екологічної культури.

 

Активісти нашої школи теж прийняли участь у І спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум – 2017». 

Фотографії:

 

Про підсумки участі у міському екологічному місячнику «Краса Землі моєї»

Автор: admin від 10-05-2017, 17:48

На виконання річного плану роботи школи та з метою формування екологічної свідомості і культури учнівської молоді, залучення їх до активної природоохоронної діяльності з 24.03 по 28.04 2017року у школі пройшов місячник з екологічного виховання учнів «Краса Землі моєї». Під час проведення екологічного місячника школярі виконали велику практичну природохоронну роботу, яка спрямована на покращення екологічного стану території біля школи, Комунарського району м.Запоріжжя.

Екологічне виховання учнів 1-11-х класів вчителі проводять під час уроків природознавства, біології та в позакласній роботі. З метою упорядкування території школи  були проведені: екологічні операції: «Чисте подвір’я», «Чистий спортивний майданчик» та

екологічні акції«Квітуча школа»,«Посади  дерево». Акція «Квітуча школа», в ході якої учнями 5-11 класів висаджено клумби на шкільному подвір’ї. Лідери учнівського самоврядування  «ДАР» були ініціаторами шкільної акції «Здай батарейку - збережи їжака».

Цілеспрямовано пройшла акція «Зелена планета», «Посади дерево», в результаті висаджено  

5 дерев,  12 декоративних кущів,  80 квітів.

Було запроваджено шкільний проект «Життя без сміття».

Акція «Зелений паросток майбутнього»: підрізування дерев і кущів до Всесвітнього Дня Довкілля пройшла в атмосфері любові до рідної школи, навколишнього середовища.

Учні 10-11-х класів провели трудовий десант «Територія для відпочинку» із упорядкування території шкільного подвір’я та районного парку ім. Гагаріна.

Діти успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля. Відбулась виставка творчих робіт із вторинної сировини «Креативний букет Природи». Кращі роботи учнів: 1-В клас, класний керівник Калугіна Л.В., 2-Б,В класи, класні керівники Левченко Н.А., Білоус Л.І.,3-А клас, класний керівник Курган В.В., 4-А клас , класний керівник Маніло В.М., 5-В класс, класний керівник Сафронкіна І.В., 10-Б клас, класний керівник Бугера О.В., 11-Б клас, класний керівник Чмир С.Ю.

Учениці 11-А класу Алієва Н., Федотова Н. презентували власний екологічний проект «Амброзія – актуальна проблема для Запоріжжя» (керівник проекту вчитель екології Бірюкова І.В.) на V Міській учнівській екологічній конференції «Турбота молоді – ДОВКІЛЛЯ».    

Протягом місячника на належному рівні пройшли виховні години: «Птахи – наші друзі», «Себе я бачу в дзеркалі природи», «Таємниці звичайних дерев», «Рослини-символи України»; випущені екологічні плакати: «Я – дитина Природи», «Захисти планету Земля»; засідання круглого столу «Я хочу жити в чистому місті» (учні 9-11-х класів); конкурси малюнків на екологічну тематику «Ми і космос», «Рослини – обереги України». Проведені радіопередачідо Дня птахів, Всесвітнього дня Землі; «Дивовижне навкруги».

   Цікаво пройшли екологічні хвилинкидля учнів 1-11-х класів: «Екологія допомагає людині» (на уроках природничого циклу); «Екологія душі» (на уроках гуманітарного циклу).

Впродовж екологічного місячника проведено музичні екологічні перерви «Екологічний настрій моєї душі».

За підсумками проведення екологічного місячника

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Визнати стан проведення екологічного місячника «Краса Землі моєї» на достатньо-високому рівні.

2.  Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Бірюковій І.В.:

2.1.До 10.05.2017 організувати обмін досвідом проведення кращих екологічних заходів на засіданні шкільного методичного об’єднання класних керівників.

2.2. До 03.05.2017р. проаналізувати стан активності роботи класних колективів у проведенні місячника на нараді при директорові.

3.   Педагогу – організатору Василишину О.А.:

3.1. До 05.05.2017р. додати фотоматеріали про проведення Місячника «Краса Землі моєї» до веб-сторінки шкільного сайту.

4.   Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Бірюкову І.В.

  

Директор                                                                                              К.А.Білоус

Акція «За чисте довкілля»

Автор: admin від 19-04-2017, 11:04

   З  квітня 2017 року в рамках щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції з благоустрою «За чисте довкілля».

 

   Весна – гарна та яскрава пора року. Люблять її дорослі і діти за весняну пісню струмочків, за весняний спів птахів, за ніжні проліски, за ласкаве сонце, за повітря, напоєне запахом молодого зеленого листя. Починаючи з  квітня учні разом із педагогічним колективом ЗСШ №7 вирушили на прибирання території.

Акція «За чисте довкілля»

 Акція «За чисте довкілля»

 Акція «За чисте довкілля»

 Акція «За чисте довкілля»

«Земля – наш спільний дім!» Година ЗЕМЛІ – 2017

Автор: admin від 21-03-2017, 11:19

«... День Землі - це день відповідальності перед
нашою планетою, відповідальності перед людьми, які її
населяють, перед самою природою, частиною якої ми є».
                                                                                               С.П. Капіца

  Генеральна Асамблея ООН в 2009 році на 63-й сесії проголосила 22 квітня Міжнародним днем Матері-Землі. Символом Дня Землі є зелена грецька буква тета на білому тлі.

   День Землі – це комплекс різноманітних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля нашої планети. Різноманітні акції об’єднані загальною ідеєю – досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь, повернення людству інстинкту самозбереження та почуття міри, сприяння гармонії між людиною та природою.

   Є два основні періоди проведення Дня Землі – 20-21 березня і 22 квітня.

   Історія цих свят бере свій початок в США.

   День Землі, який припадає на 21 березня, був заснований в Сан-Франциско.

   Вперше він був проведений в цьому та інших містах 21 березня 1970 року. Пізніше день весняного рівнодення був проголошений Генеральним секретарем ООН У. Таном як День Землі.

   Приблизно в той же час ще один День Землі був заснований відомим американським політиком і сенатором Гайлордом Нельсоном. Історія цього свята пов'язана з іменем Дж. Стерлінга Мортона, який в кінці 19 ст. переїхав з сім'єю на територію майбутнього штату Небраска. Це була дуже непривітна та пустельна територія з бідною рослинністю. Дж. Стерлінг Мортон розпочав кампанію з пропаганди озеленення навколишньої території, запропонувавши встановити щорічний день, присвячений озелененню - своєрідний День Дерева. Протягом першого дня мешканці штату висадили близько 1 млн. дерев. 1889 року уряд штату Небраска оголосив День Дерева офіційним святом, яке святкувалося 22 квітня, в день народження Дж. Мортона.

   Вже в 1970 році День Дерева був перейменований у День Землі і став відзначатися по всій території США. Перша одноразова акція цього дня пройшла 22 квітня 1970 року. Більше 20 мільйонів людей взяли участь в цих заходах, до проекту приєдналися сотні шкіл. Як сказав Г. Нельсон, «День Землі організував себе сам». В 1990 році свято набуло статусу Міжнародного. В цей рік його учасниками стали 200 млн. людей з 141 країни світу. До 2000 року акція вже нараховувала сотні мільйонів чоловік із 181 країни світу.

   Це свято покликане нагадати нам, про те, що планета Земля - наш спільний дім, вона прекрасна і унікальна та потребує турботи та захисту.

   Ми закликаємо приєднатися до всесвітньої екологічної ініціативи "Година Землі"!

  Щороку вона об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети.

   25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня. Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та допомогти природним паркам України.