Школа №7 » Бондаренко Наталия Борисовна

Бондаренко Наталия Борисовна

Образование: высшее,  Запорожский Государственный Университет: практический психолог (1997); Запорожский Государственный Университет (2000): перекладач англійської мови

Квалификация: учитель  английского языка; специалист 1 категории

Стаж работы: 17 лет, в ЗСШ №7 работаю 12 лет

Какие предметы преподает:  английский язык

Тема опыта: Використання проектних технологій як засіб розвитку комунікативних компетенцій учнів старшої школи.

Курсы, сертификаты

•курсы повышения квалификации учителя иностранного языка (11.04- 22.04 2016)

•Сертифікат учасника міської педагогічної виставки перспективного досвіду 2014

•Сертифікат учасника VII міської  виставки педагогічних технологій  2016

•Сертификат учасника навчання в Педагогічному інтенсиві «Сучасні можливості неформального дистанційного навчання» в рамках Обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2016»

•Сертификат учасника  семінару “Етапи ефективної організації та проведення рольової гри на уроці англійської мови в середній школі»  (Міжнародний освітній центр Pearson – Dinternal, 2015)

•Сертификат учасника  у циклі семінарів – тренінгів «Сучасні технології та методики   навчання іноземних мов на перехресті культур і цивілізацій. (ЗНУ, 2014 – 2015)

• Сертификат учасника  семінару «Методологія навчання граматики англійської мови у 1 – 2х коасах.» ( Міжнародний освітній центр Pearson – Dinternal, 2016 )

•Сертификат учасника  семінару «Підготовка учнів до державної атестації 2016 за допомогою ефективного використання екзаменаційного матеріалу» (Cambridge University Press, 2016)

• Сертификат учасника  семінару Як домогтися  активної участі учнів у процесі  навчання» ( Міжнародний освітній центр Pearson – Dinternal, 2016 )

•Сертификат «Использование сетевых технологий Веб-2.0 в профессиональной деятельности» (2015)

Классное руководство: 2001 - 2007 уч. год;  2013 2016 уч. Год – 8-Б класс

Достижения:

•Проведение открытых уроков и мероприятий  для учителей и родителей в рамках декады иностранных языков (каждый год)

•Член творчої групи «Використання інноваційних технологій навчання як засіб забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів  на уроках англійської мови на старшому етапі». (2012-2017)

•Член журі шкільної та районної олімпіад.(2012 – 2015)

•Участь учнів в районих олімпіадах: 2012 -2013 – 2 переможці (3 місце);   2013 – 2014 – 1 переможець;

•Участь учнів в програмі FLEX

•Участь учнів в  літературному конкурсі ЗНУ «Кращий відгук на прочитану книгу»

•  Участие в районном конкурсе «Смотр учебных кабинетов (кабинет английского языка)» 1 место (2016)