Школа №7 » Тварини у нашому житті » Відповідати за тварин- обов'язок людини

Відповідати за тварин- обов'язок людини

Автор: admin від 9-10-2024, 10:56

   Тварини – живі істоти, що мають емоції, відчувають біль та заслуговують людяного й доброго ставлення. Про права тварин можна й потрібно говорити – щоб захистити пухнастиків від жорсткого поводження та експлуатації. Відомий український митець Олексій Суровцев розповідає, як став бородатою Котомамулею: про порятунок першого котика та сім сотень хвостатих друзів у списку евакуації в перші дні повномасштабного вторгення, «подарунки долі» на шляху до власного «котелю» зі справжніми віпномерами і як при цьому вдалося уникнути банкрутства, чому підопічні мають чудернацькі імена, за яких умов можливе «укотовлення», а також ділиться корисним порадами щодо турботи, здорового харчування, гігієни, спілкування «альфачів» та «валянків» на прикладі своєї великої пухнастої родини.

  Якщо на початку повномасштабного вторгнення українці рятували котиків, песиків, хом'ячків і рибок від знищення, то хіба ми маємо право нині мовчки спостерігати, як дехто втрачає людську гідність, знущаючись над беззахисними тваринами?!!! Про це велася мова на виховній годині в 10-А.