Шановні батьки. Якщо у Вас виникають питання до вчителів-предметників стосовно оцінок, просимо завжди дотримуватися наступного напрацьованого в нашій школі алгоритму дій:
1. Батьки повідомляють класному керівнику своє запитання до вчителя або про своє бажання зустрітися з учителем.
2. Класний керівник передає цю інформацію вчителю-предметнику.
3. Класний керівник доводить до відома батьків відповідь учителя або погоджує з батьками час і формат зустрічі з учителем.
4. Усне чи письмове спілкування відбувається тільки в робочий час класного керівника, вчителя.





