Відтепер до шкіл не пускатимуть осіб з тваринами та з ознаками сп'яніння: набрали чинності нові правила, — освітня омбудсменка Надія Лещик
Забороняється пропуск на територію та до приміщень закладу освіти осіб:
- з явними ознаками алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння;
- з небезпечними предметами і речовинами;
- з тваринами (крім собак-поводирів, яких використовують особи з інвалідністю).
Також допуск працівників закладу освіти у позаробочий час та неробочий час здійснюється виключно з письмового дозволу керівника закладу освіти





