Сьогодні ми згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашої історії — Чорнобильська катастрофа.
У нашій школі на цьому тижні пройшли із глибокою шаною та вдячністю. Серед учнів було проведено конкурс малюнків, у яких діти передали своє бачення цієї трагедії, біль і водночас — надію. Також відбулися тематичні класні години, під час яких говорили про подвиг ліквідаторів, про мужність і самопожертву тих людей, які, не знаючи всієї небезпеки, стали на захист життя мільйонів.
Ми схиляємо голови перед їхньою відвагою та пам’ятаємо: такі уроки історії не мають бути забуті.
Пам’ятаємо. Шануємо. Дякуємо.





