Школа №7 » Матеріали за 09.11.2021

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Автор: admin від 9-11-2021, 19:07

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, учні та вчителі ЗСШ №7 долучилися до написання 21-ого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Так як діти наразі навчаються дистанційно, то, відповідно, і диктант писали за допомогою дистанційних технологій, зокрема платформи ZOOM.

День української писемності та мови

Автор: psychologist від 9-11-2021, 11:03

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але ми впевнені, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику цінність рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім вдосконалювати знання своєї рідної мови, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.