Школа №7 » Матеріали за 13.10.2021

Шановні наші захисники та захисниці!

Автор: admin від 13-10-2021, 14:46

До дня захисника України і дня Козацтва, шкільне самоврядування відвідало ВЧ 3033 і передали подарунки від учнів нашої школи.
На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, відповідних планів Кабінету Міністрів України і Національної гвардії України, формування у підростаючого покоління готовності до захисту Батьківщини у центрі підготовки підрозділів військової частини 3029 наші учні прийняли участь до Дня відкритих дверей, присвячений дню захисника України з виставкою військової техніки,озброєння, та показовими стрільбами.

Шановні наші захисники та захисниці!

Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.