Школа №7 » Матеріали за 06.10.2021

STEM-освіта на уроках природознавства!

Автор: psychologist від 6-10-2021, 16:10

Сьогодні на уроці Природознавства учні знайомились з атомами та молекулами в умовах STEM-уроку.

STEM-освіта сьогодні це запорука не тільки розвитку критичного мислення та засвоєння базових навичок і методів наукового дослідження, а й закріплення у дітей природного інтересу до дослідження світу. Так сьогодні кожен учень на 1 урок став "атомом". Поєднуючись з іншими "атомами", учні дізналися як утворюються молекули.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Автор: admin від 6-10-2021, 10:07

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в школі протягом вересня 2021 року психологічною службою було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів. Зокрема:

Конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом!» (5 – 10 кл.);

Анкетування для педагогічних працівників «Протидія булінгу в закладі освіти»;

Бесіда «Добро починається з тебе»;

Бесіда «Що треба робити, щоб світ став добрішим …»;

Бесіда «Що то значить – справжній друг?»;

Заняття для учнів 2-го класу НУШ «Повага до себе та інших людей»;

Перегляд та обговорення відеороликів «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своємужитті» та «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі»;

Засідання круглого столу «Булінг та його прояви: агресор – жертва – спостерігач».

Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди та профілактику цього явища в закладі освіти.