Школа №7 » Матеріали за 23.09.2021

Температурний скрінінг

Автор: psychologist від 23-09-2021, 15:57

У закладі освіти встановлений новий безконтактний вимірювальний пристрій. Швидкість роботи та настінне кріплення дозволяють оперативно здійснювати температурний скрінінг працівників школи.

Безпека дорожнього руху.

Автор: psychologist від 23-09-2021, 09:40

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Так, у 5-Б класі була проведена виховна година “Ми – учасники дорожнього руху”. Захід пройшов у формі інтерактивної бесіди з безпеки дорожнього руху із застосуванням відеоматеріалів. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, пригадали види та значення дорожніх знаків.