Школа №7 » Матеріали за 22.09.2021

Відкритий урок на тему “День з поліцейським та рятувальником”

Автор: admin від 22-09-2021, 13:53

У рамках проекту співробітництва шкіл міста Запоріжжя, та патрульної поліції “Шкільні офіцери поліції”, 22 вересня для учнів 2-А, 3-А класу працівниками патрульної поліції, та державної служби надзвичайних ситуацій було проведено відкритий урок на тему: “День з поліцейським та рятувальником”.

Під час уроку учням розповіли про безпечну поведінку на дорозі, основні дорожні знаки та про дотримання правил пожежної безпеки.

Захід пройшов у цікавій, ігровій атмосфері та залишив дітлахам чимало нових знань, вражень і позитивних емоцій.

Цікаві уроки інформатики!

Автор: psychologist від 22-09-2021, 09:15

На уроках інформатики учні початкових класів із задоволеннями виконують різноманітні цікаві завдання (і не лише за комп'ютером). Так, у рамках НУШ, учні 4-В класу на уроці інформатики потримали  процесор – мозок комп’ютера, вінчестер, пам'ять...

Протипожежні навчання

Автор: psychologist від 22-09-2021, 08:28

З метою залучення педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу до активної участі в роботі щодо попередження пожеж, отримання практичних навичок в роботі з вогнегасниками у нашій школі 21 вересня відбулися практичні заняття з протипожежної безпеки.