Школа №7 » Матеріали за 29.01.2021

Літературна гра-подорож «У пошуках реліквії»

Автор: admin від 29-01-2021, 13:42

У січні 2021 року учні 4-Б класу знайомились з творчістю української дитячої письменниці Зірки Мензатюк. Протягом 3 тижнів діти читали її пригодницьку повість «Таємниця козацької шаблі», віртуально подорожували визначними місцями України в пошуках козацької шаблі.

Літературна гра-подорож «У пошуках реліквії» зібрала учнів класу щоб виявити самого уважного читача пригодницької повісті. Граючи, діти вчились працювати в команді, виявляти патріотичні почуття, висловлювати міркування про необхідність

збереження історичної пам'яті нашого народу.

Пам'яті героїв Крут

Автор: admin від 29-01-2021, 09:44

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
У нашій школі пройшли такі заходи до вшанування пам'яті героїв Крут:
- Засідання лідерів шкільного самоврядування і обговорення за круглим столом: "Молоді герої, які віддали життя за майбутнє".
- Тематичні класні години.
- Оформлення тематичного стенду малюнками, та стінівками.
- Випуск шкільної радіо газети: "Ці молоді серця зупинилися щоб ми жили".
- Виставка у шкільній бібліотеці: "Цей подвиг увійшов на віки".
- Тематичні класні години: "Пам'яті героїв Крут".
- Обговорення в дискусійному клубі серед учнів теми: "Незламні - нескорені".
- Інформаційна експозиція для учнів і вчителів у школі: "Герої Крут у пам'яті нащадків".
- Інформаційний дайджест: "Герої Крут: пам'ять через віки".