Школа №7 » Матеріали за 18.12.2020

Акція "Ялинкові прикраси для дітей з особливими потребами"

Автор: admin від 18-12-2020, 11:44

Напередодні Дня Святого Миколая учнівське самоврядування провело благодійну акцію: "Ялинкові прикраси для дітей з особливими потребами". В рамках цієї акції учні школи зібрали новорічні іграшки для ялинки і поспішили поділитися святковим настроєм з учнями школи-інтернату № 2. Там їх зустріли палаючі від радощів дитячі очі. Ми дуже раді що змогли подарувати такий святковий настрій.

Листівки та солодкі подарунки для бійців Військової частини 3033

Автор: admin від 18-12-2020, 11:44

Коли святковий настрій відчувається у повітрі, тоді хочеться творити добро і ділитись ним з кожним. Ось так учні школи за ініціативи лідерів шкільного самоврядування відчули за необхідне подарувати свято захисникам країни.
В рамках акції діти намалювали поздоровчі листівки та зібрали солодкі подарунки для бійців Військової частини 3033.

Бо коли щасливі всі навколо - це дійсно магія.