Школа №7 » Матеріали за 20.11.2020

16 днів проти насильства

Автор: admin від 20-11-2020, 15:42

Шановні учні нашої школи!

З 25 листопада по 10 грудня стартує Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Запрошуємо вас долучитися до запланованих заходів!

Найвищою цінністю будь - якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя й здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини в ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства».

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня - Міжнародний день волонтера

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня - Міжнародний день прав людини

Формами насильства є: економічне, психологічне, сексуальне та фізичне.

Насильство є порушенням прав людини. Кожен із нас має сказати «Ні!» насильству у власній родині. Адже сім’я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки й комфорту в нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися й почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

День Гідності та Свободи

Автор: admin від 20-11-2020, 11:31

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»
Учні нашої школи, теж приєдналися до цього заходу. Старшокласники підготували класні години онлайн, а учні початкових класів оформили тематичний стенд малюнками.

Посвята у казачата

Автор: admin від 20-11-2020, 11:23

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку.  Минули  два місяці навчання маленьких першокласників. І, як винагорода за напружену працю, 20 листопада відбулося традиційне свято для молодших учнів – «Посвята у казачата».

Учні шкільного самоврядування  підготовили для першачків цікаві конкурси та руханки. Участь у святі взяли і першокласники, вони читали вірші та задоволенням виконували цікаві завдання ведучих свята. Навколо панував радісний настрій та злагода.