Школа №7 » Матеріали за 15.10.2020

Європейський тиждень місцевої демократії

Автор: admin від 15-10-2020, 15:55

Європейський тиждень місцевої демократії є загальноєвропейським заходом, який об'єднує місцеву владу та мешканців з метою сприяння їхньому діалогу та стимулювання місцевої демократії та залучення громадян. Він координується Конгресом місцевих і регіональних влад, який є політичною асамблеєю, що складається з місцевих і регіональних обраних представників 47 країн-членів Ради Європи. Офіційний старт Європейського тижня місцевої демократії відбувся 15 жовтня 2007 року під час проведення у Валенсії (Іспанія) 15-ї сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління.

Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

Відповідно до Указу Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27.09.2007 року, Європейський тиждень місцевої демократії проводиться кожного року у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році.

При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування.

Євроінтеграція – це процес, який не тільки потребує політичної волі та значних зусиль на центральному рівні, але й належного рівня сприйняття та розуміння, а також безпосередньої роботи на рівні громад та регіонів.

Рада Європи вважає, що вільне отримання інформації щодо національних та європейських стандартів і принципів функціонування системи місцевого самоврядування та забезпечення можливості громадян активно брати участь у вирішенні питань своїх міст та регіонів є головною передумовою здійснення ефективного та демократичного управління на місцях.

Основна тема для проведення Європейського тижня місцевої демократії у 2019-2020 роках - «Місцева демократія: посилення довіри. Спільне покращення місцевої демократії разом з громадянами та практикування відкритого врядування».

Колонка адміністратора від 15.10.2020

Автор: admin від 15-10-2020, 09:24

Шановні батьки, учні.

Відповідно до рішення міської влади, наказу Запорізького департаменту освіти і науки (відповідні документи опубліковані на шкільному сайті) з 19 по 23 жовтня будуть проведені шкільні канікули за рахунок раніше запланованих канікул (16.11-22.11).
З 26.10 по 30.10 робота з учнями буде проводитися віддалено з використанням дистанційних технологій.
Про організацію роботи з 02.11 повідомимо після отримання відповідних рекомендацій.

З повагою, директор школи Білоус К. А.