Школа №7 » Матеріали за 18.06.2020

Рада звільнила всіх випускників від ДПА

Автор: admin від 18-06-2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що дозволять у цьому навчальному році звільнити учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, від необхідності проходження державної підсумкової атестації.

За відповідний законопроект у четвер проголосувало 356 народних депутатів.

Метою законопроекту є мінімізація ризиків захворювання на коронавірусну хворобу під час оцінювання результатів навчання учнів та студентів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Згідно з документом, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, зможуть отримати документи про здобуття повної загальної середньої освіти без проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Разом з тим, випускники, які за результатами ЗНО, матимуть намір зарахувати оцінку іспиту як ДПА, матимуть можливість це зробити.

Також народні депутати окремим голосуванням доручили голові Верховної Ради невідкладно підписати ухвалений закон і направити його на підпис Володимиру Зеленському.

Колонка адміністратора від 18.06.2020

Автор: admin від 18-06-2020, 16:13

Шановні випускники, батьки випускників та колеги.

Верховна рада сьогодні вирішила долю випускників школи щодо складання ДПА.

Тому буде змінено порядок видачі свідоцтва про повну загальну освіту. За попередніми даними до кінця червня діти отримають документ про освіту.

Чекаємо на чіткий алгоритм дій.

Додатки до свідоцтва одинадцятикласників ми вже отримали. Маємо надію, що найближчим часом до школи надійдуть пластикові свідоцтва.

Наголошую, що для вступу у Вузи України ЗНО складати треба.

З надією на краще директор школи.