Школа №7 » Зайцев Михайло Антонович

Зайцев Михайло Антонович

Освіта - закінчив 2003 році Запорізький державний університет, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація».

Кваліфікація – кваліфікація реабілітолога, викладача фізичного виховання та спорту.

Стаж роботи -стаж роботи 12 років.

Які предмети викладаю– «Фізична культура».

Тема досвіду –«Розвиток фізичних якостей дітей шкільного віку за допомогою використання різних гімнастичних вправ».

Курси, сертифікати –курси підвищення кваліфікації  вчителів фізичної культури, закладів освіти, сертифікат учасника семінару «Сімейні цінності», сертифікат ЗОІППО «Фізична культура» у початковій школі на засадах технології «Школа розумного руху, сертифікат ІАМЦ курси методичного модуля «Здоров'язберігаючій модуль, майстер-класи для вчителів фізичної культури», сертифікат Intel «Навчання для майбутнього».

Досягнення - учні займають призові місця в районних та обласних змаганнях, з 2013 р. керівник РМО.