Школа №7 » Ведмеденко Артур Олександрович

Ведмеденко Артур Олександрович

Освіта і кваліфікація:

У 2004 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія та мова і література (англійська)» та здобув кваліфікацію практичного психолога у закладах освіти, вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.

У 2007 році закінчив Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобув кваліфікацію керівника навчального закладу та його підрозділів.

Досвід роботи: 13 років

01.09.2009 – по сьогодні – Запорізька спеціалізована школа №7. Посада: вчитель англійської мови, практичний психолог, класний керівник 7-А класу.

01.09.2006 – 29.07.2009 – Запорізький навчально-виховний комплекс технічного профілю, підрозділ ЗОШ №70. Посада: керівник гуртка англійської мови та інформатики.

24.11.2003 – 01.08.2006 – Запорізька гімназія №8. Працював на посаді вчителя англійської мови.

Тема досвіду: «Використання інтерактивних та комп’ютерних технологій у викладанні англійської мови на різних етапах навчання».

Досягнення:

Розроблені та апробовані навчальні курси, побудовані на інтеграції англійської мови і комп’ютерних технологій: «Цікава англійська» та «Англійська мова та інформаційні технології».

Проведення щорічних підготовчих курсів побудованих на інтеграції англійської мови та психології для випускників дошкільних навчальних закладів.

Проведення відкритих уроків та заходів для вчителів і батьків у рамках декади іноземних мов.

Учні постійно приймають участь в районних олімпіадах та програмі FLEX.

Випускники щорічно поступають до філологічних факультетів різних вузів.

Курси, сертифікати:

Курси Intel “Навчання для майбутнього” з використанням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України (2006 р.)

Курси підвищення кваліфікації за фахом «Вчителі англійської мови» (2014 р.)

Сертифікат «Використання мережевих технології Веб 2.0 у професійній діяльності» (2014 р.)

Сертифікати участі в семінарах, методичних турнірах, практикумах і вебінарах видавництв Oxford University Press, Macmillan Education, Pearson-Dinternal (2014-2016 рр.)