*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

МО вчителів іноземних мов

Автор: admin від 28-10-2016, 11:19

Тема ШМО

«Вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження iнформацiйно-комунiкацiйних  технологій та модернізації освітньої галузі».

Мета роботи ШМО

«Формування професійної готовності вчителя iноземної мови задля розвитку ключових компетентностей учнiв в умовах модернiзацii освiтньоi галузi».

Завдання ШМО

1) Сформувати професійну компетентнiсть вчителя iноземної мови щодо розвитку зацікавлення та мотивації учнів у вивченні iноземної мови;

2) Забезпечити IКТ супроводження реалізації Державного стандарту у викладанні англійської мови

3) Актуалізувати знання та поширити перспективний досвід вчителів щодо викладання іноземної мови в профільних класах

4) Продовжити застосування методiв i прийомiв iнновацiйних технологiй  та впровадженню технiчних засобiв навчання на уроках IМ задля активiзацii навчальноi дiяльностi учнiв;

5) Поглибити викладання мови на коммунiкативнiй основi;

6) Продовжити брати участь у проведеннi та залученнi учнiв в рiзноманiтних конкурсах, олiмпiадах, МАН

Склад МО:

Крамарь О.Н

Чумак Е.В.

Бондаренко Н.Б

Калина А.В.

Сизова С.В.

Соломка А.В.

Ведмеденко А.А.

Герцен А.С.

Кучер Д.В.

Бузько И.С.

Літній мовний табір 2017

Автор: admin від 24-06-2017, 17:47

Summer is fun! Так говорять діти ,коли починаються літні канікули. Адже їх чекає мереживо подій , про які вони мріяли весь навчальний рік. ”Of course!”- кажуть вчителі англійської мови і запрошують до літнього мовного табору “Summer Camp”.

З 29 травня по 23 червня 2017 року в ЗCШ № 7 працював  літній  мовний табір з денним перебуванням для учнів 1-4 класів. Учні перебували в мовному таборі з 08.00 до 13.00 години.

О 8 годині ранку дітей зустрічали вихователі групи подовженого дня й проводили ігри на свіжому повітрі. О 9 годині  вчителі англійської мови починали  заняття з учнями. Після курсу англійської мови у дітей був ланч, а потім фізкультхвилинки на шкільному стадіоні. В шкільному таборі працювали  волонтери (учні 5-10 класів).

Метою роботи  мовного табору було розширення кругозору учнів. Щодня проводилися заходи з узагальнення та систематизації знань учнів  (засвоєння необхідної лексики та граматичних конструкцій, корисних  у щоденному використанні). Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору -  прагнення до спілкування англійською мовою, виховання культури спілкування,  розвиток  та  розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями , які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному  середовищі.

Наприкінці роботи мовного табору був проведений концерт, на якому були присутні учні та їх батьки. Діти були нагороджені сертифікатами, які засвідчують їх навчання в мовному таборі.

Підводячи  підсумки, можна сказати, що мета, заради  якої  було відкрито мовний табір, досягнута. Школярі проводили дозвілля весело, практикувалися у спілкуванні англійською мовою. Учні змогли   реалізувати себе також в творчих завданнях.

Участь наших учнів у літньому мовному таборі  має  позитивні результати  вже другий рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування  учасників  мовного табору та їх батьків, які висловили бажання  продовжувати  практику мовних таборів щороку.

Фотографії:

Циклограма роботи ШМО вчителів за 2016-17н.р.

Автор: admin від 28-10-2016, 11:58

вересень

жовтень

листопад

грудень

січень

лютий

березень

квітень

травень

Інструктивно-аналітичні засідання, оперативні наради ШМО вчителів

Семінари

Засідання творчих, динамічних груп

Консультації

Відкриті уроки

Олімпіади

Майстер-клас

Творчі звіти вчителів в рамках атестації

Фахові конкурс, огляд кабінетів.

Робота між засіданням ШМО вчителів іноземних мов ЗСШ №7

Автор: admin від 28-10-2016, 11:56

Зміст діяльності

відповідальні

Форми реалізації/ результати.

13.10.2016

Підготовка до олімпіад

Всi вчителi МО

Виробнича нарада вчителів  з питання організації районного етапу олімпіад. /

Вивчення положення, кандидатури до складу журі

08.11.2016

Засідання щодо пiдготовки учнiв до ЗНО

СмирноваО.М.

Аналiз викладання предмету в старших класах на основi пiдручникiв рекомендованих МОН Украiни, завдання ЗНО

03.03.2017

Засідання щодо проведення предметно-методичного тижня

Органiзацiйнi питання

Формування матеріалу задля проведення тижня

Затвердження графiку проведення заходiв

12.05.2017

Аналіз діяльності та планування роботи ШМО на 2016-2017

Аналіз діяльності та планування роботи ШМО на 2016-2017/

Визначення напрямків роботи на наступний рік.

Графік тематика засідань ШМО вчителів іноземних мов ЗСШ №7

Автор: admin від 28-10-2016, 11:55

Форма представлення

Відповідальний