» » НАКАЗ щодо заборони збору коштів
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

НАКАЗ щодо заборони збору коштів

Автор: admin від 2-09-2013, 11:20

Н А К А З

щодо заборони збору коштів

Враховуючи численні звертання батьків учнів, відповідно до переліку програм, навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в навчально-виховному процесі,

НАКАЗУЮ:

1. Не вимагати від учнів придбання додаткових зошитів з друкованою основою.

2. Не створювати на уроках умови, при яких придбання додаткового зошита може впливати на роботу учнів та їх оцінювання.

3. Всім заступникам директора повсякчасно контролювати роботу вчителів з даного питання.

4. Всім заступникам директора надавати методичну допомогу вчителям, які не зможуть якісно спланувати свою роботу без придбання додаткових зошитів.

5. Провести для такої категорії вчителів додаткові семінари, практикуми, консультації.

6. Всім класним керівникам своєчасно повідомляти в учбову частину про вказані випадки порушення наказу.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                          К.А. Білоус