*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Педрада з теми: «Створення освітньо-виховного простору для формування духовно-національної самосвідомості учнів в умовах особистісно-орієнтовної освіти»

Автор: admin від 24-03-2015, 13:27

Формування освітньо-виховного простору навчального закладу (Бірюкова І.В., заступник  директора з навчально-виховної роботи)

Формування духовно-національної особистості учнів початкових класів в умовах особистісно-орієнтовної освіти (з досвіду роботи) (Тропешко В.І., класовод 4-А класу)

Громадянське виховання – важлива частина виховної системи класу (з досвіду роботи) (Дейнега В.В., класний керівник 7-А класу)

Презентація роботи шкільного самоврядування «ДАР» (Посунько Віктор, прем’єр-міністр шкільного самоврядування «ДАР»)

Видео

Презентація роботи шкільного самоврядування «ДАР» з громадянського виховання, волонтерського руху в школі (Науменюк  Влад, учень 11-Б класу, шкільний активіст з волонтерського руху)