*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

23 серпня - День Державного Прапора України

Автор: admin від 23-08-2017, 07:45
Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.
У середині XVII ст., Після приєднання Гетьманщини до Російської держави, набувають поширення блакитні (сині) полотнища із золотими або жовтими зображеннями хрестів та інших знаків. З часів козаччини жовто-блакитне поєднання кольорів поступово починає домінувати на українських хоругвах, прапорах і клейнодах.
Після того, як перервалася традиція козацької символіки, тривалий час в Україні, яка перебувала у складі Російської імперії, питання про національні символи не піднімалося.
Першу спробу створити жовто-блакитний прапор з двох горизонтальних смуг приблизно такої форми, як тепер, здійснила Головна Руська Рада (орган, який представляв національний рух українського населення Галичини), яка почала боротьбу за відродження української нації. У червні 1848 року на міській ратуші Львова вперше був піднятий жовто-блакитний прапор.
Поштовхом до поширення жовто-блакитної символіки стала Лютнева революція 1917 р. в Росії.
22 березня 1918 Центральна Рада прийняла Закон про Державний прапор республіки, затвердивши жовто-блакитний прапор символом Української Народної Республіки. 13 листопада 1918 синьо-жовтий прапор став і державним символом Західно-Української Народної Республіки. Він був затверджений на Підкарпатській Русі, а в 1939 - в Карпатській Україні. У період 1917 - початку 1919 рр.. синьо-жовтим прапором користувалися в Україні і більшовики.
Синьо-жовте поєднання кольорів остаточно оформився як едінонаціональное на початку XX ст. Символами України в новітньому їх трактуванні є безхмарне небо як символ миру - синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку - жовтий колір.
24 серпня 1991 відбулося проголошення Акта про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.
У серпні 2004 року Президент підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня. До цього День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Зараз відзначається в Україні щорічно згідно з Указом Президента № 987/2004 від 23 серпня 2004 року зі змінами, внесеними згідно з Указом Президента № 602/2009 від 7 серпня 2009 року.

День вишиванки 2017

Автор: admin від 17-05-2017, 14:08

Запрошуємо всіх учнів, батьків, педагогів та шкільну громадськість прийняти участь у святі до Дня вишиванки 18.05.2017 з 11.00 на базі ПНЗ "Міський Палац дитячої та юнацької творчості" (пр. Соборний, 1) та з 8.00 у приміщенні школи.

День вишиванки 2017

Фотозвіт:

Ми пам'ятаємо ваші подвиги! Ми пишаємося вами! Ми вдячні вам!

Автор: admin від 5-05-2017, 11:31

«Ми пам'ятаємо ваші подвиги! Ми пишаємося вами! Ми вдячні вам!»

Ми пам'ятаємо ваші подвиги! Ми пишаємося вами! Ми вдячні вам!

Флеш-моб «Сонце із долоньок». Мир за ради майбутнього

(О. Маслова)

День пам'яті та примирення

Автор: admin від 3-05-2017, 11:05

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистськоїНімеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму»

День пам'яті та примирення

Великодній кошик для воїнів АТО

Автор: admin від 12-04-2017, 11:59

Наближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім'я готується до його відзначення в родинному колі. У ці дні учні ЗСШ №7 потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою — на передовій.

Аби свято Світлого Христового воскресіння відчули і бійці в зоні АТО, протягом тижня в закладі пройшла благодійна акція "Великодній кошик для воїнів АТО". Всі небайдужі долучилися до доброї справи.Тож разом зібрали традиційні великодні кошики.

Великодній кошик для воїнів АТО

День Національної гвардії України 2017

Автор: admin від 24-03-2017, 11:20

Напередодні Дня Національної гвардії України учні 8-х класів школи були запрошені на урочисті заходи до військової частини №3033.

Діти стали учасниками свята: приготували подарунки своїми руками, листівки, побажання для бійців.

Чудові враження залишились від виступу оркестру військової частини.

Фотографії: