*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Організація військово-патріотичного виховання молоді

Автор: psychologist від 25-07-2018, 14:17

Військово-патріотичне виховання молоді є одним з основних напрямків у взаємодії військових частин з навчальними закладами та громадськими організаціями. У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу, незалежність та територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.

24 липня 2018 року під час проведення зборів із заступниками начальників територіальних управлінь, установ, навчальних закладів та військових частин по роботі з особовим складом було організовано проведення показового заняття на тему: «Організація військово-патріотичного виховання молоді у взаємодії з навчальними закладами та громадськими організаціями за місцем дислокації військової частини». Делегація від нашої школи теж прийняла участь у цьому заході.

Автор: psychologist від 19-12-2017, 09:22

Наша школа завжди активно приймає участь у співпраці з волонтерськими організаціями та проведенні благодійних акцій «Допоможемо Українській армії».

Благодійна акція на підтримку захисників України

Так, напередодні  Дня святого Миколая, учні нашої школи підготували подарунки, малюнки та листівки з Новорічними привітаннями для захисників України.

23 серпня - День Державного Прапора України

Автор: admin від 23-08-2017, 07:45
Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.
У середині XVII ст., Після приєднання Гетьманщини до Російської держави, набувають поширення блакитні (сині) полотнища із золотими або жовтими зображеннями хрестів та інших знаків. З часів козаччини жовто-блакитне поєднання кольорів поступово починає домінувати на українських хоругвах, прапорах і клейнодах.
Після того, як перервалася традиція козацької символіки, тривалий час в Україні, яка перебувала у складі Російської імперії, питання про національні символи не піднімалося.
Першу спробу створити жовто-блакитний прапор з двох горизонтальних смуг приблизно такої форми, як тепер, здійснила Головна Руська Рада (орган, який представляв національний рух українського населення Галичини), яка почала боротьбу за відродження української нації. У червні 1848 року на міській ратуші Львова вперше був піднятий жовто-блакитний прапор.
Поштовхом до поширення жовто-блакитної символіки стала Лютнева революція 1917 р. в Росії.
22 березня 1918 Центральна Рада прийняла Закон про Державний прапор республіки, затвердивши жовто-блакитний прапор символом Української Народної Республіки. 13 листопада 1918 синьо-жовтий прапор став і державним символом Західно-Української Народної Республіки. Він був затверджений на Підкарпатській Русі, а в 1939 - в Карпатській Україні. У період 1917 - початку 1919 рр.. синьо-жовтим прапором користувалися в Україні і більшовики.
Синьо-жовте поєднання кольорів остаточно оформився як едінонаціональное на початку XX ст. Символами України в новітньому їх трактуванні є безхмарне небо як символ миру - синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку - жовтий колір.
24 серпня 1991 відбулося проголошення Акта про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.
У серпні 2004 року Президент підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня. До цього День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Зараз відзначається в Україні щорічно згідно з Указом Президента № 987/2004 від 23 серпня 2004 року зі змінами, внесеними згідно з Указом Президента № 602/2009 від 7 серпня 2009 року.

День вишиванки 2017

Автор: admin від 17-05-2017, 14:08

Запрошуємо всіх учнів, батьків, педагогів та шкільну громадськість прийняти участь у святі до Дня вишиванки 18.05.2017 з 11.00 на базі ПНЗ "Міський Палац дитячої та юнацької творчості" (пр. Соборний, 1) та з 8.00 у приміщенні школи.

День вишиванки 2017

Фотозвіт:

Ми пам'ятаємо ваші подвиги! Ми пишаємося вами! Ми вдячні вам!

Автор: admin від 5-05-2017, 11:31

«Ми пам'ятаємо ваші подвиги! Ми пишаємося вами! Ми вдячні вам!»

Ми пам'ятаємо ваші подвиги! Ми пишаємося вами! Ми вдячні вам!

Флеш-моб «Сонце із долоньок». Мир за ради майбутнього

(О. Маслова)

День пам'яті та примирення

Автор: admin від 3-05-2017, 11:05