» » Результати участі у ІІ-му турі Всеукраїнських предметних олімпіад у 2015-2016 н.р. учнів ЗСШ №7
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Результати участі у ІІ-му турі Всеукраїнських предметних олімпіад у 2015-2016 н.р. учнів ЗСШ №7

Автор: admin від 11-02-2016, 15:41

предмет

місце

у ІІ турі

участь у ІІІ турі

клас

ПІБ учня (призери)

ПІБ вчителя

 

Українська філологія

3

3

2

 

7-А

9-А

9-В

Бабак Златана

Олійник Влада

Холод Юлія

Козюра Н.В.

Євдокименко Л.В.

Євдокименко Л.В.

Російська філологія

3

3

 

9-А

9-В

Олійник Влада

Холод Юлія

Сафронкіна І.В.

Сафронкіна І.В.

Англійська мова

2

1

3

3

2

 

+

 

 

 

9-А

9-А

9-А

9-А

8-А

Глухенька Наталія

Кузьмінова Маргарита

Калина Анастасія

Галіна Єлтзавета

Альохіна Арина

Лазарева О.В.

Лазарева О.В

Лазарева О.В

Кулик Л.М.

Чубенко З.А.

Німецька мова

3

3

 

9-В

8-А

Семеренко Юрій

Альохіна Арина

Сізова С.В.

Сізова С.В.

Математика

 

3

3

3

3

 

 

 

8-А

7-В

11-Б

8-Б

Колбаса Дмитро

Василяженко Дмитро

Савченко Регіна

Лісняк Олег

Хіміч С.О.

Блискавка Л.І.

Горіна І.І.

Горіна І.І.

ІКТ

2

3

2

+

 

11-А

11-Б

11-Б

Краснопір Тимур

Яковенко Григорій

Кричун Анастасія

Карпук О.І.

Карпук О.І.

Карпук О.І.

Фізика

3

2

2

 

11-Б

9-В

9-В

Яковенко Григорій

Холод Юлія

Вовк Владислав

Чмирь С.Ю.

Чмирь С.Ю.

Чмирь С.Ю.

Біологія

 

1

2

2

+

11-Б

9-А

8-Б

Кричун Анастасія

Кузьмінова Маргарита

Плецький Богдан

Василяженко Ю.А.

Василяженко Ю.А.

Василяженко Ю.А.

Екологія

 

3

2

2

3

 

11-Б

11-А

11-А

11-А

Кричун Анастасія

Рибалка Владислав

Йожикова Діана

Погребна Діана-Марія

Василяженко Ю.А.

Василяженко Ю.А.

Василяженко Ю.А.

Василяженко Ю.А.

Хімія

2

2

2

2

 

+

8-А

11-Б

9-А

9-А

Колбаса Дмитро

Матюшенко Світлана

Кузьмінова Маргарита

Калина Анастасія

Даниленко Л.М.

Даниленко Л.М.

Даниленко Л.М.

Даниленко Л.М.

Астрономія

1

2

+

+

11-Б

11-Б

Савченко Регіна

Кулинич Наталія

Махоріна Л.В.

Махоріна Л.В.

Географія

 

2

2

3

3

3

3

+

9-А

10-А

8-А

8-Б

9-В

10-Б

Глухенька Наталія

Джрагацпанян Нелі

Арцебарська Вікторія

Плецький Богдан

Вовк Владислав

Крась Маргарита

Буртова С.І.

Буртова С.І.

Буртова С.І.

Буртова С.І.

Буртова С.І.

Буртова С.І.

Історія

 

2

3

 

 

10-А

11-А

Аль-Хуссін Махамед

Каулько Микита

Косаренко С.В

Косаренко С.В.

Правознавство

 

2

3

3

 

 

9-В

11-Б

9-В

Холод Юлія

Савченко Регіна

Кірпік Лев

Косаренко С.В.

Косаренко С.В.

Косаренко С.В.

Обслуговуюча праця

3

 

9-А

Хіміч Валентина

Каменська О.Г.

Технічна праця

1

+

9-В

Столбухов Ілля

Кацюба К.В.

Економіка

 

2

3

+

 

10-А

10-Б

Джрагацпанян Нелі

Крась Маргарита

Смирнова О.М.

Смирнова О.М.

Фізична культура

3

 

10-А

Капля Анастасія

Ятченко А.В.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.