» » Відкриття нового спортивного майданчика на базі Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови № 7
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Автор: admin від 10-09-2017, 17:24

10 вересня 2017 року відбулося відкриття нового спортивного майданчика на базі Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7. На святі були присутні гості: батьки і учні, представники місцевої влади, депутатського корпусу, громадських організацій. З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Пустоваров А.І., директорка Департаменту освіти і науки Погребняк Ю.В., член батьківської ради школи Козюра Н.В.

Факел із символічним олімпійським вогнем із рук Пустоварова Анатолія Івановича та учня 11-Б класу, багаторазового чемпіона України та срібного призера Олімпійського Європейського Фестивалю в Д'єрє, КМС Кірпіка Льва отримала учениця молодших класів, майбутня чемпіонка.

Проведена колосальна робота, щоб відкриття такої сучасної спортивної бази стало можливим. Це реалізація унікального проекту "Спортивний майданчик - школі". Після завершення офіційної частини вихованцями дитячих спортивних шкіл та учнями школи були проведені тренування з різних видів спорту.

Цей стадіон - перша ластівка, яка наближає наше місто до європейського рівня у створенні сучасних умов для занять спортом. Це величезний прорив для Запоріжжя та Запорізької області. Спорт об'єднує народи і нації, всі покоління, дарує радість дорослим і дітям. Мешканці Запоріжжя тепер знають, що стадіон мрії став стадіоном реальності.

Попереду планується відкриття Департаментом освіти та науки ще шести подібних шкільних стадіонів у нашому рідному місті.

Фотографії: