» » Зустріч адміністрації Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 з педагогічним колективом і батьківською громадськістю
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Автор: admin від 28-08-2015, 11:07

Традиційно перед початком навчального року в теплій атмосфері пройшла зустріч адміністрації Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 з педагогічним колективом і батьківською громадськістю. Директор школи Білоус К.А. подякував всіх батьків за підготовку школи до нового навчального року. Під час зустрічі розглядалися питання:

- встановлення на приміщенні школи меморіальної дошки, присвячєної пам'яті випускника школи Героя України Богдана Завади;

- особливості нового навчального року;

- зміни у навчальних програмах;

- режим роботи школи на 2015 - 2016 навчальний рік;

- готовність будівлі школи, приміщень до нового навчального року;

- якість проведених робіт та витрачені на них кошти;

- підготовка дітей до ЗНО.

Педагогічний колектив і батьківська громадськість підтримали одноголосно рішення про встановлення на приміщенні школи меморіальної дошки, присвячєної пам'яті випускника школи Героя України Богдана Завади.

У співпраці з батьками, вчителями та учнями наша школа стане найкращою на Україні. Бажаємо успіхів у новому навчальному році!