» » Звіт про роботу мовного табору у 2019 році.
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 21-06-2019, 09:47

Відкриття літнього мовного табору “Summer camp” почалося з різнокольорових фарб. На урочистому відкритті дітям було пов’язано барвисті хустки, такого ж кольору, як бейджи вчителів. Назви груп: “Little Clouds”, ”Stars”, ”Flame”, ”Green Peace”.

Звіт про роботу мовного табору у 2019 році.

Я – це Всесвіт. Кожна дитина – це особистість. Спілкуємося та пізнаємо. Проекти: “How do you feel today?”, ”Toys and Animals”, “My Favourite  Dish ”, “My Summer Holidays“

Звіт про роботу мовного табору у 2019 році. Звіт про роботу мовного табору у 2019 році.
Звіт про роботу мовного табору у 2019 році.

Кожного тижня вчителі разом з дітьми робили творчий звіт-проект.

Звіт про роботу мовного табору у 2019 році.

Наприкінці роботи мовного табору відбувся концерт для батьків та вручення сертифікатів,що засвідчують перебування в шкільному мовному таборі.

Підводячи підсумки, можна сказати, що мета, заради якої було відкрито мовний табір, досягнута. Школярі проводили дозвілля весело, практикувалися у спілкуванні англійською мовою. Учні змогли реалізувати себе також в творчих завданнях. Участь наших учнів у літньому мовному таборі має позитивні результати вже другий рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників мовного табору та їх батьків, які висловили бажання продовжувати практику мовних таборів щороку.