» » Тиждень безпеки життєдіяльності
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Автор: psychologist від 25-05-2019, 15:27

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.05.2014 «Вимоги безпеки для учнів під час канікул», а також наказу по школі від 16.05. 2019 № 80-р «Про організацію Тижня безпеки життєдіяльності», з метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул 2019 року в нашій школі з 20 травня по 24 травня було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Діти з нетерпінням очікують літніх канікул коли можна весело провести час в оточенні рідних та друзів. Безхмарність незабутніх планів та подій можуть затьмарити незвичайні, надзвичайні, а іноді – і просто небезпечні ситуації, від яких, на жаль, не захищений ніхто. До них найчастіше призводять легковажність та нехтування елементарними правилами безпеки життєдіяльності.

А для того, щоб літні канікули пройшли безхмарно та залишили по собі лише приємні спогади, вчителі нашої школи провели з учнями чимало профілактичних заходів.

Класними керівниками 1-11 класів проведені виховні години за тематикою «Безпека на літніх канікулах», конкурси на кращі знання правил безпеки життєдіяльності, показ відеофільмів з профілактики невиробничого травматизму, правил поведінки в побуті, вікторини знавців правил пожежної безпеки, дорожнього руху, безпечної поведінки вдома під час літніх канікул (безпечне користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками).

Протягом тижня класними керівниками та класоводами 1-11 класів проведено з учнями позапланові бесіди та інструктажі з питань протипожежної безпеки, безпечної поведінки на вулицях, водоймах, виконання правил безпечної поведінки під час подорожі до лісу, під час відпочинку на воді, порядок дій у випадку надзвичайної ситуації, правила поведінки під час знаходження маловідомих  або вибухонебезпечних предметів, правила поведінки на залізниці, правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Роботу з дітьми проводили з використанням різних форм роботи: відкриті уроки, заняття, ділові ігри, конкурси, вікторини, бесіди, екскурсії, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності у 3-В класі було проведено практичне заняття з рятівниками  8 державної пожежно–рятувальної частини підрозділу ДСНС України, на якому учням розповіли як діяти і куди звертатись, коли виникла пожежа чи інша надзвичайна ситуація, як поводитися у натовпі та у випадку виявлення вибухонебезпечного предмета. Крім того, школярам нагадали правила пожежної безпеки та поводження з електричними та газовими приладами. Рятувальники показали дітям як гасити умовну пожежу і дали їм можливість прийняти в цьому участь.

Протягом Тижня безпеки життєдіяльності в кожному класі було оновлено куточки з правил безпеки для дітей влітку. На уроках з основ здоров’я учнями були розроблені пам’ятки з профілактики дитячого травматизму та збереження здоров’я влітку.

Тиждень безпеки життєдіяльності

На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної  інформації, яку зможуть застосовувати у повсякденному житті для збереження здоров’я. Всі заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя і пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.